Co najpierw sprawdzamy- internet czy gazety?

Co najpierw sprawdzamy- internet czy gazety?

Co najpierw sprawdzamy- internet czy gazety?

Kiedyś, aby być na bieżąco wystarczało włączyć radio, telewizję czy też po prostu kupić gazetę. Ileż ludzi codziennie zaczynało dzień, właśnie od przeglądu prasy. Dzisiaj już określenie to ma nieco inny dźwięk. Co najpierw sprawdzamy- internet czy gazety?.

Kiedyś ludzie po prostu kupowali kilka gazet i po kolei je przeglądali, szukając najważniejszych, ale też mniej istotnych wiadomości. Obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Większość ludzi, Dom dla 20 osób do wynajęcia pierwsze co robi po przebudzeniu, to uruchamia urządzenie pokroju telefon komórkowy lub tablet i przegląda wiadomości na portalach informacyjnych. Dzięki temu jest na bieżąco zawsze i wszędzie.

Wystarczy wspomnieć, że wiadomości aktualizowane są w zasadzie co chwilę, poprzez co nic ważnego nam nie umknie. Tym samym zastanawianie się co jest bardziej przydatne- prasa czy może internet jest nieco śmieszne. Zauważmy jednak, że media tradycyjne, a wiec choćby prasa, były w stanie się przekształcić i stworzyć internetowe wydania swoich gazet, które dzisiaj są tak popularne.